Універсальні акумулятори Varta Rechargeable Accu — це унікальна продуктивність без шкоди для довкілля.
Основне
| Тип | акумулятор |
| Типорозмір | AA |
| Електрохімічна система | NiMh |
| Ємність акумулятора, мАг | 2600 мАг |
Додатково
| Кількість в упаковці | 2 шт |
| Напруга, В | 1,2 |
Параметри упаковки
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.05 кг |
| Об'єм | 0.0001 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Varta |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Акумулятор |
| Типорозмір | AA |
Інформація для замовлення
- Ціна: 638 ₴
