
Люк Legrand підлоговий, глибина 75-105 мм, неукомплект 12 модулів, кришка сталь, сірий
5 150 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_089605
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип: Монтажна коробка; Призначення: для прокладання електричних кабелів в технічних або бетонних підлогах; Матеріал: сталь
Основне
| Тип | Монтажна коробка /з регульованою глибиною 75-105 мм |
| Призначення | для прокладання електричних кабелів в технічних або бетонних підлогах |
| Комплектація | Кришка |
| Супорт | |
| Додаткова інформація | Максимальна кількість вбудованих модулів /12 |
| Відповідають /NF EN 60 670-1 | |
| Ступінь захисту | IP 20 |
| IK 07 |
Фізичні характеристики
| Матеріал | сталь /кришка |
| Колір | сірий /RAL 7031 |
Гарантія
| Гарантія | 24 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Вага | 2.05 кг |
| Об'єм | 0.0060 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Legrand |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 150 ₴