Тип: Полиця; Призначення: для шафи;
Основне
| Тип | Полиця |
| Призначення | для шафи |
| Додаткова інформація | Максимальне допустиме навантаження /50 кг |
| Перфорована для вентиляції | |
| Додаткові характеристики | З регулюванням глибини |
Фізичні характеристики
| Висота | 1U |
| Колір | RAL 7035 |
Гарантія
| Гарантія | 36 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 550 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Вага | 2.56 кг |
| Об'єм | 0.0158 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 300 ₴



