Тип: плата розширення; Раз'єми: RJ-45; К-ть зовнішніх роз'ємів: 2;
Основні
| Тип | плата розширення /4 внутрішніх гібридних ліній для KX-NS500 |
| Роз'єми | RJ-45 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 2 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об'єм | 0.0028 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 529 ₴

