
Плата-перехідник Panasonic KX-NCP1190XJ для KX-NCP1000, Optional 3-Slot Base Card
5 999 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_KX-NCP1190XJ
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Плата-перехідник для плат-опцій (3 слота) для KX-NCP1000.
Основні
| Тип | плата розширення /для KX-NCP1000 |
| К-ть зовнішніх роз'ємів | 3 |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0026 м3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 999 ₴
