
Мікростільникова станція Panasonic БС DECT KX-TDA0155CE для АТС KX-TDA/TDE/NCP/NS, 2 канала
13 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_KX-TDA0155CE
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип: Мікростільникова станція;
Основні
| Тип | Мікростільникова станція |
| Кількість каналів | 2 |
| Сумісність | Panasonic |
| Моделі | TDA/TDE/NCP серії |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Вага | 0.50 кг |
| Об'єм | 0.0039 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Panasonic |
| Країна виробник | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 000 ₴