Торцева секція FHF-EA із автоматичним відводом повітря і зливним краном призначена для зручності проведення робіт при пуско-налагодженні та обслуговуванні системи. Запірна кришка служить ключем для управління зливним краном.
Основні
| Тип | торцева секція |
| Тип колектора | FHF-EA |
Додатково
| Особливості | з автоматичним відводом повітря |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0004 м3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 010 ₴
