
Раковина Deante Avis кераміка, прямокутник, без крила, 425х370х167мм, чаша - 1, підвісна, білий
3 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_CDA_6U4W
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Керамическая раковина AVIS CDA_6U4W. Твердая и крепкая керамика не теряет своих свойств при длительном использовании.
| Серія | Avis |
| Форма | прямокутна |
| Спосіб монтажу | настінна |
| Матеріал | кераміка |
| Ширина | 370 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Висота | 167 мм |
Гарантійний термін: 120
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 000 ₴



