
Ножівка по дереву Stanley Jet-Cut 2 X Laminator, тригранна форма зуба, TPI11, 450мм
1 759 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_2-20-180
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новий процес загартування зубів: зуби залишаються гострими у 2 рази довше. Тригранна форма зуба: більш швидке і чисте пиляння. Нова ергономічна рукоятка з двох матеріалів, закріплена на полотні за допомогою гвинтів і зварювання - для оптимальної безпеки та комфорту в роботі.
Основні
| Тип | ножівка |
| Вид ножівки | стандартна |
| Призначення | по дереву |
| Тип рукоятки | незйомна |
| Кріплення пиляльного полотна | за допомогою гвинтів |
| Довжина пиляльного полотна | 450 мм |
| Кількість зубців на дюйм (TPI) | 11 |
| Загартований зуб |
|
Фізичні
| Матеріал рукоятки | пластик |
| гума |
Гарантія
| Гарантія | 14 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Вага | 0.43 кг |
| Об'єм | 0.0042 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 759 ₴