Стусло поворотне Top Tools 10A035 550 мм - дозволяють самостійно задавати потрібний кут розпилу, точність якого доходить до мінімальних траєкторій.
Основні
| Тип | стусло |
| Вид ножівки | лучкова |
| Вид стусла | поворотне з ножівкой |
| Призначення | универсальна |
| Тип рукоятки | незйомна |
| Довжина пиляльного полотна | 550 мм |
| Кількість зубців на дюйм (TPI) | 14 |
| Кути розпилювання стусла | 45 ° |
| Загартований зуб |
|
| Стусло в комплекті |
|
Фізичні
| Матеріал рукоятки | метал |
Гарантія
| Гарантія | 14 днів |
Параметри упаковки
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 640 мм |
| Вага | 3.90 кг |
| Об'єм | 0.0162 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Польща |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 499 ₴
