
Змішувач для раковини Deante Jasmin, довж. виливу - 159мм, неповоротний, 1важіль, хром
4 790 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_BGJ_021K
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус змішувача виготовлено з латуні високої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач забезпечений зворотними клапанами, щоб змішана вода не потрапляла назад до установки.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для раковини |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню< |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Тип зливу | Тип зливустаціонарний |
| Довжина зливу | 10.1 см |
| Висота | 143 мм |
| Висота | 143 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 790 ₴


