Корпус змішувача виготовлено з латуні високої якості.
Змішувач обладнаний струменевим аератором.
Змішувач забезпечений зворотними клапанами, щоб змішана вода не потрапляла назад до установки.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на мийку< |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Тип зливу | висувний злив |
| Довжина зливу | 22.8 см |
| Висота | 419 мм |
| Висота | 419 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 850 ₴

