
Змішувач для ванни Deante Alpinia, довж. виливу - 137мм, неповоротний, 1важіль, хром
3 610 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_BGA_010M
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Корпус змішувача виготовлено з латуні найвищої якості.
| Тип | змішувач |
| Призначення | для кухонної мийки |
| Спосіб монтажу | на горизонтальну поверхню< |
| Вид змішувача | однохважельний |
| Тип змішувача | Тип зливувисувний злив |
| Довжина зливу | 21.2 см |
| Висота | 477 мм |
| Висота | 477 мм |
| Колір | хром |
Гарантійний термін: 84
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deante |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Латунь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 610 ₴