Тип: підставка для моніторів; Мінімальна діагональ: 10"; Максимальна діагональ: 24 "; Максимальне навантаження: 6.8 кг; Наявність кріплень VESA: 75x75 мм, 100x100 мм; Колір: чорний; Матеріал тумби: метал; Розміри (ШхВхГ): 864 x 992 x 393;
Основні
| Тип | підставка для моніторів |
| Мінімальна діагональ | 10" |
| Максимальна діагональ | 24 " |
| Максимальне навантаження | 6.8 кг каждого устройства |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 75x75 мм |
| 100x100 мм |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Матеріал тумби | метал |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 864 x 992 x 393 |
Гарантія
| Гарантія | 120 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 480 мм |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 1060 мм |
| Вага | 16.25 кг |
| Об'єм | 0.0763 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chief |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 31 680 ₴
