Тип: Полиця; Максимальне навантаження: 12 кг; Колір: чорний; Матеріал полиць: метал;
Основні
| Тип | Полиця /для презентаційної стійки PS-1 |
| Максимальне навантаження | 12 кг |
Фізичні
| Колір | чорний |
| Матеріал полиць | метал |
Гарантія
| Гарантія | -1 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 360 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Вага | 3.55 кг |
| Об'єм | 0.0139 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴
