Тип: настінне кріплення; Мінімальна діагональ: 40"; Максимальна діагональ: 55"; Максимальне навантаження: 30 кг; Наявність кріплень VESA: 200x200 мм, 200x400 мм, 300x300 мм, 300x400 мм, 400x200 мм, 400x300 мм, 400x400 мм; Колір: чорний;
Основні
| Тип | настінне кріплення |
| Вид | фіксоване |
| Мінімальна діагональ | 40" |
| Максимальна діагональ | 55" |
| Максимальне навантаження | 30 кг |
| Сумісність із кріпленнями VESA | 200x200 мм |
| 200x400 мм | |
| 300x300 мм | |
| 300x400 мм | |
| 400x200 мм | |
| 400x300 мм | |
| 400x400 мм | |
| Комплектація | інструкція |
| гарантійний лист | |
| гвинт М6*16 (4 шт) | |
| шуруп м6*60 (6шт) | |
| шуруп м6*60 (8шт) | |
| шайба М8 (8 шт) | |
| гвинт М8*20 (4шт) |
Фізичні
| Колір | чорний /матовий |
| Максимальна відстань від стіни | 29 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 470 мм |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 30 мм |
| Вага | 1.19 кг |
| Об'єм | 0.0025 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KSL |
| Країна виробник | США |
| Спосіб установки | Настінний |
| Колір | Чорний |
| Тип кронштейна | Фіксований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 660 ₴
