
Мийка кухонна Franke Urban, фраграніт, прямокутник, з крилом, 780х500х220мм, чаша - 1, накладна, UBG 611-78 XL , онікс
11 650 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_114.0701.799
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
| Характеристики кухонного миття | |
| Серія | Urban |
| Тип монтажу | врізна |
| Матеріал | фраграніт |
| Форма | прямокутна |
| Вид поверхні | фраграніт |
| Наявність крила | з крилом |
| Розміри мийки | 780х500 мм |
| Кількість чаш | одна |
| Розмір чаш(і) | 491х425 мм |
| Глибина чаш(і) | 220 мм |
| Мінімальна ширина шафи | 450 мм |
| Монтажний отвір | 760х480 мм |
| Колір мийки | онікс |
| Комплектація | вентиль 3½", сифон, перелив, кріплення, коландер |
| Гарантія | 10 років |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 650 ₴

