
Мийка кухонна Franke Sirius, тектонайт, прямокутник, з крилом, 780х500х200мм, чаша - 1, накладна, 2 S2D 611-78 , чорний
6 970 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_143.0621.190
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Технічні характеристики Franke Sirius 2.0 S2D 611-78 [143.0621.190]:
Основні параметри
| Тип монтажу | врізна |
| Форма | прямокутна |
| Основних чаш | 1 шт |
| Сушка посуду (крило) | ![]() |
| Мінімальна ширина шафи (бази) | 500 мм |
| Розміри робочої поверхні | 780х500 мм (мийка) |
| Розміри основної чаші (ДхШхГ) | 350x432x200 мм |
| Розміри врізного отвору (під стільницю) | 764x484 мм |
| Матеріал корпуса | тектонайт |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Franke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 970 ₴

