Кількість розеток: 3; Довжина шнуру (м): 2; Максимальний струм навантаження: 16 А
Основні характеристики
| Кількість розеток | 3 |
| Максимальний струм навантажень | 16 А |
| Довжина шнура, м | 2 |
| Особливості | Алюмінієвий анодований корпус |
| Можливість монтажу /у шафу | |
| 35 ° повернуті безпечні розетки | |
| Заземлення на алюмінієвому профілі |
Додатково
| Захист | IP 20 |
Фізичні характеристики
| Колір | Чорний |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 310 мм |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага | 0.65 кг |
| Об'єм | 0.0024 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 051 ₴
