Набір аксесуарів для міні-релі/гравера Verto, 100 од.
- Немає в наявності
- Код: ER_50G029
699 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тип: набір інструментів; К-ть одиниць: 100 шт;
Основне
| Призначення | домашній |
| Тип | набір інструментів /для прямої шліфувальної машини |
| Кількість одиниць в наборі | 100 шт |
| Комплектація | свердла |
| відрізні диски | |
| шліфувальні круги | |
| фрези | |
| шліфувальні камені |
Гарантія
| Гарантія | 14 днів |
Параметри упаковки
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Вага | 0.56 кг |
| Об'єм | 0.0026 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Verto |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 699 ₴