Набір інструментів Top Tools, 1/4", 3/8", 20 од
- Немає в наявності
- Код: ER_38D520
795 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний набір торцевих ключів ¼", 3/8" від Top Tools (арт. 38D520) складається з 20 предметів, розміщених у міцному пластиковому кейсі. У комплект входять шестигранні торцеві ключі, тріскачка, гніздо для свічки та аксесуари. Набір ідеально підходить для виконання основних робіт в будь-якому будинку.
Основне
| Призначення | автомобільний |
| Тип | набір інструментів |
| Кількість одиниць в наборі | 20 шт |
інструмент для торцових біт та насадок
| Тип інструменту | подовжувач /3/8” 140 мм, удлинитель 3/8” 70 мм |
| перехідник /3/8” – 1/4” | |
| ключ-тріскачка /3/8” 39 зубцов | |
| рукоятка викрутки /¼ |
Торцеві голівки / ключі
| Кількість торцевих голівок/ключів | 15 шт |
| Застосування | загальне /8 шт |
| спеціальне /свечная головка 3/8” 21 мм | |
| Розміри торцевих голівок/ключів | 7 мм |
| 8 мм | |
| 9 мм | |
| 10 мм | |
| 11 мм | |
| 12 мм | |
| 13 мм | |
| 14 мм | |
| 15 мм | |
| 17 мм | |
| 19 мм | |
| 4 мм | |
| 5 мм | |
| 6 мм |
Фізичні характеристики
| Матеріал інструментів | сталь /углеродистая |
Гарантія
| Гарантія | 14 днів |
Параметри упаковки
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 60 мм |
| Вага | 1.28 кг |
| Об'єм | 0.0020 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Top Tools |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 795 ₴
