Набір торцевих головок та біт Topex, 2 тримача, біти та торцеві головки 5-13 мм
- Немає в наявності
- Код: ER_39D522
659 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Змінні наконечники TOPEX виготовлені з високоякісної хромованадієвої сталі, що забезпечує довгий термін служби інструменту. Ергономічна рукоятка, покрита антиковзаючим матеріалом, забезпечує високий комфорт користування. Трещеточний механізм в рукоятці дозволяє заощадити час під час роботи. Додатково в наборі є рукоятка у формі авторучки з наконечниками, зручне і практичне рішення. Бренд TOPEX призначений для домашніх майстрів.
Основне
| Призначення | домашній /універсальний |
| Тип | Набір насадок і біт |
| Кількість одиниць в наборі | 34 шт |
| Комплектація | головки торцеві /у наборі шестигранні: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 мм |
| Біти | |
| викрутки | |
| інструменти для роботи з торцевими головками |
Викрутки
| Кількість викруток в наборі | 1 шт |
| Тип викруток | рукоятка викрутки під біти з реверсом |
інструмент для торцових біт та насадок
| Тип інструменту | адаптер |
Біти/накінечники
| Кількість біт/накінечників у наборі | 20 шт |
| Сумісність із | шуруповертом |
| ручним тримачем для біт | |
| Тип шліца біт/накінечників | плоский |
| хрестоподібний | |
| хрестоподібний із насічками | |
| шестигранний | |
| зірочка | |
| Розміри біт/накінечників | PH1 |
| PH2 | |
| PH3 | |
| SL3 | |
| SL4 | |
| SL5 | |
| SL6 | |
| SL7 | |
| PZ1 | |
| PZ2 | |
| PZ3 | |
| H3 | |
| H4 | |
| H5 | |
| H6 | |
| T10 | |
| T15 | |
| T20 | |
| T30 | |
| H8 |
Торцеві голівки / ключі
| Кількість торцевих голівок/ключів | 9 шт |
| Розмірність торцевих голівок/ключів | метрична |
| Застосування | загальне |
| Форма робочого профілю торцевих головок/ключів | шестигранник |
| Довжина торцевих головок | стандартна |
| Розміри торцевих голівок/ключів | 7 мм |
| 8 мм | |
| 9 мм | |
| 10 мм | |
| 11 мм | |
| 12 мм | |
| 13 мм | |
| 5 мм | |
| 6 мм | |
| Розмір приєднувального квадрата | 1/4" |
Фізичні характеристики
| Матеріал інструментів | сталь |
Гарантія
| Гарантія | 14 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 160 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Вага | 0.45 кг |
| Об'єм | 0.0013 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPEX |
| Країна виробник | Польща |
- Ціна: 659 ₴
