
Водонагрівач електр. BOSCH круглий Tronic 2000, 100л, 2кВт, мех. кер-ння, C, білий
7 550 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_7736506092
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Водонагрівач електричний Bosch Tronic 2000 TR2000T 100 B, 2 кВт, 100 л. Зручне механічне регулювання. Управління температурою нагрівання здійснюється за допомогою ручки регулятора на корпусі водонагрівача. Таким чином, при встановленні температури до 70С водонагрівач постійно підтримуватиме задане значення при роботі. Висока стійкість внутрішнього покриття до перепадів тиску. Бак протестований при тиску 16 бар, що вдвічі більше, ніж звичайний тиск води в будинках та квартирах.
Огляд електричного накопичувального водонагрівача Bosch Tronic 2000 Т - YouTube
Простий та надійний електричний бойлер з механічним регулюванням.
- Електричний водонагрівач об’ємом 30, 50, 80, 100, або 120 л. Моделі 30, 50 і 80 л у версії SLIM
- Внутрішнє покриття баку зі склокераміки
- Механічне керування за допомогою регулятору на передній панелі
- В комплекті: запобіжний клапан та електричний кабель зі штепселем
Надійна робота
Водонагрівач Tronic 2000 T має внутрішнє покриття зі склокераміки та збільшений магнієвий анод, що забезпечують його надійну роботу.
Просте використання
Індикатор температури відображає нагрівання води. Термостат регулює температуру води. Бойлер додатково оснащено механічним регулятором температури нагріву для зручного керування.
Висока ефективність
Щільна ізоляція, що не містить хлорфторвуглеводнів, забезпечує високу ефективність бака-водонагрівача Tronic 2000 T.
| Назва | Tronic 2000T 100 B |
| Артикул | 7736506092 |
| Об`єм | 100 л |
| Клас енергоефективності (ErP) | C |
| Потужність | 2000 Вт |
| Регулятор температури | На передній панелі |
| Тип управління | Механічний |
| Спосіб нагріву | Електрика |
| Форма бака / корпусу | Циліндрична |
| Матеріал внутрішнього баку | Склокераміка |
| Тип нагрівного елементу | "мокрого" типу |
| Тип установки | Вертикальний |
| Підключення води | G ½” дюйм |
| Максимальна температура нагріву води | 62 °C |
| Час нагріву (?T = 50 °C) | 3 год 16 хв |
| Товщина ізоляції | 22 мм |
| Теплові витрати в режимі очікування | 1,85 кВт*г/доба |
| Макс. допустимий тиск на вході | 0,8 бар |
| Живлення | Електромережа 230 В |
| Висота | 1023 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 452 мм |
| Вага порожнього бака | 24,9 кг |
| Колір | Білий |
| Особливості | Магнієвий анод збільшеного розміру Теплоізоляція без шкідливих хлорфторвуглеводнів Індикатор температури та термостат для захисту від перегріву Запобіжний клапан для захисту від надлишкового тиску |
| Управління по Wi-Fi | Відсутнє |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантія на бак | 60 міс |
| Гарантія | 12 міс |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Німеччина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 550 ₴
