
Терморегулятор DEVI DEVIreg 530, (+ 5+ 45С), механічний, датчик на проводі 3м, 85 х 85мм, макс. 15A, білий
4 060 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_140F1030
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Серія електронних терморегуляторів Devireg 530 із датчиком температури підлоги на проводі застосовуються для систем комфортного підігріву поверхні або для систем повного опалення приміщень. Для систем сніготанення та антиобледеніння НЕ застосовується.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | механічний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
| система «Опалення» |
Технічні характеристики
| Струм навантаження активного (індуктивної) | 15 А |
Конструктивні та функціональні особливості
| Датчик температури підлоги (довжина кабелю) | 3м |
Додатково
| Додатково | з датчиком температури підлоги на проводі |
| Колір | білий |
| Розміри | 85 х 85 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Вага | 0.24 кг |
| Об'єм | 0.0010 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Devi |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 060 ₴