Терморегулятор Danfoss Icon2 RT, Display, +5...35° C, програмований, дротовий, вбудований, 24V, білий
5 140 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_088U2125
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дротові кімнатні термостати Danfoss Icon2 24V застосовуються для управління системами радіаторного опалення та водяної теплої підлоги.
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 24 В |
| Температура робоча | 5-35 °С |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | в стіну |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
Додатково
| Додатково | управляється застосунком |
| датчик вологості | |
| адаптивне навчання | |
| безшумна робота | |
| датчик температури підлоги активовано | |
| подвійний режим | |
| привод на радіатор | |
| тренування клапана | |
| Колір | білий |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0008 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 140 ₴