Терморегулятор Danfoss Icon Display, електронний, сенсорний, програмований, 230V, 80 х 80мм, In-Wall, білий
4 810 ₴
- Немає в наявності
- Код: ER_088U1010
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Danfoss Icon - серія кімнатних термостатів для гідравлічних теплих підлог і систем радіаторного опалення, в накладному і погружном виконанні.Особливості:
- Сенсорний екран
- Навігація за допомогою іконок
- Безшумна робота
- Установка в монтажну коробку або на поверхню стіни
- Може управляти іншими опалювальними приладами за допомогою термоелектро приводів
- «Тренування» клапанів
- До п'яти термоелектро приводів типу NC або NO.
- Діапазон температур, налаштовується
Основні
| Тип | терморегулятор |
| Вид | електронний /сенсорний |
| Призначення | система «Тепла підлога» |
Технічні характеристики
| Напруга живлення | 230 В |
Конструктивні та функціональні особливості
| Монтаж | в стіну |
| Функція програмування |
|
| Сенсорний екран |
|
Додатково
| Колір | білий |
| Розміри | 80 х 80 мм |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Колір | Білий |
| Сумісність з моделлю | V80 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 810 ₴