Комплект радіаторний Danfoss застосовується для установки на радіатори з нижнім підключенням. Встановлюється на будь-який радіатор, діапазон регулювання комплекту від 8 до 28 ° С.
Основні
| Тип | комплект термостатичний |
| Призначення | система «Опалення» |
| Тип підключення | прямий |
Конструктивні та функціональні особливості
| Комплектація | термостатичний елемент /RAS-CK |
| Н-подібний запірний клапан /RLV-KS 1/2" |
Додатково
| Додатково | підключення до системи: 3/4" |
| підключення до радіатора: 1/2" |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.61 кг |
| Об'єм | 0.0009 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
| Сумісність з моделлю | M30 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴
