Комплект радіаторний Danfoss застосовується для установки на радіатори з нижнім підключенням. Встановлюється на будь-який радіатор, діапазон регулювання комплекту від 8 до 28 °С.
Основні
| Тип | комплект термостатичний |
| Призначення | система «Опалення» |
| Тип підключення | кутовий |
Конструктивні та функціональні особливості
| Комплектація | термостатичний елемент /RAS-C2 1/2" |
| термостатична голівка /RA-FN |
Додатково
| Додатково | діапазон температурної настройки від 8 до 28°С |
| підключення до радіатора: 1/2" | |
| різьблення термоголовки М23, 5х1, 5 (Click) | |
| підключення до системи: G1/2" |
Гарантія
| Гарантія | 12 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Вага | 0.40 кг |
| Об'єм | 0.0006 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Danfoss |
| Країна виробник | Данія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴
