Тип: Набір свердел і біт; Кількість предметів в наборі: 22 шт; Свердла по металу HSS-TiN: 2,2,3,3,4,5,6,8,10 мм, 3,4,5,6,8;
Основні характеристики
| Тип | Набір свердел і біт |
| Упаковка | Пластиковий кейс |
| Кількість у одному наборі | 22 шт |
| Робочий матеріал (застосування) | метал |
| Робоча довжина (L2) | 25 мм |
| Маркування біт Phillips (PH) | PH2 |
| Маркування біт Pozidriv (PZ) | PZ2 |
| Маркування біт T | T15 |
| T20 /х2 | |
| T25 | |
| Застосування | для загвинчування шурупів |
| Особливості | магнітні |
Комплектація
| Свердла по металу HSS-TiN | 2,2,3,3,4,5,6,8,10 мм |
| 3,4,5,6,8 | |
| Біти, (50 мм) | 6 шт. |
| Біти, (25 мм) | 6 шт. |
| Інші інструменти | зенківка |
Гарантія
| Гарантія | 14 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 190 мм |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Вага | 0.35 кг |
| Об'єм | 0.0012 м3 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Франція |
Інформація для замовлення
- Ціна: 750 ₴




