Тип: microSDHC; Объем: 256 ГБ; Класс скорости (SD): Class 10, V10; Скорость чтения: 100 Мб/сек;
| https://www.kingston.com/ua/memory-cards/canvas-select-plus-microsd-card | |
| Код товару | SDCS2/256GB |
| Ємність | 256ГБ |
| Клас швидкості | Class 10, UHS-I, U3, V30 |
| Швидкість читання до | 100МБ/с |
| Швидкість запису до | 85МБ/с |
| Комплектація | SD адаптер |
| Розмір microSD | 11x15x1мм |
| Розмір SD адаптера | 24x32x2.1мм |
| Гарантія | 60 міс |
| Країна-виробник | вказана на упаковці |
| * Характеристики та комплектація товару можуть змінюватися виробником без повідомлення | |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kingston |
| Країна виробник | США |
| Тип карти пам'яті | microSD |
Інформація для замовлення
- Ціна: 939 ₴
![Карта пам'яті Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 1](https://images.prom.ua/7330708582_karta-pamyati-kingston.jpg)
![Карта пам'яті Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 2](https://images.prom.ua/7330708584_w159_h159_karta-pamyati-kingston.jpg)
![Карта пам'яті Kingston Canvas Select Plus microSD [SDCS2/256GB], фото 3](https://images.prom.ua/7330708588_w159_h159_karta-pamyati-kingston.jpg)