Кабель Digitus CAT 6A U-UTP, 305m, AWG 23/1, LSZH, блакитний
- Немає в наявності
- Код: ER_DK-1613-A-VH-305
16 230 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
| Категорія | CAT 6a |
| Екранування | U-UTP |
| Оболонка | LS0H |
| Довжина | 305 м |
| Діаметр жили | 0.57 мм |
| Діаметр ізоляційного матеріалу | 7 мм (общий диаметр) |
| Відповідність міжнародним стандартам | ![]() |
| Колір | Блакитний |
Додаткові параметри
| Cтруктура | 4x2 AWG 23/1 |
| Температура монтажу | Від 0 до 50° C |
| Робоча температура | От +20 до +75°C |
| Упаковка | Картонна коробка |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 16 230 ₴
