Кабель Digitus CAT 6 U-UTP, 305m, AWG 23/1, Al/Cu, PVC, сірий
- Немає в наявності
- Код: ER_DK-1511-V-305-OD
10 100 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні параметри
| Категорія | CAT 6 |
| Екранування | U-UTP |
| Оболонка | PVC |
| Довжина | 305 м |
| Колір | сірий |
Додаткові параметри
| Cтруктура | 4x2 AWG 23 |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 250 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Вага | 9.00 кг |
| Об'єм | 0.0361 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
- Ціна: 10 100 ₴