Кабель D-Link DEM-CB100S 10-GbE SFP+ Direct Attach Cable, 1m
- Немає в наявності
- Код: ER_DEM-CB100S
1 600 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вид | кабель |
| Тип | Стековий |
| Призначення | Для комутаторів /Соединения коммутаторов DGS-3420-XX и DGS-3620-XX между собой |
| Тип вхід | SFP+ |
| Тип вихід | SFP+ |
| Швидкість передачі даних | 10 Гбіт/с |
| Мінімальний радіус вигину кабелю | 0 мм |
| Сумісність | комутатори серій DGS-3420-XX і DGS-3620-XX |
Фізичні характеристики
| Довжина | 1 м |
| Хвильовий опір кабелю | 0 Ом |
| Напруга | 0 В |
| Струм | 0 А |
| Температура | °C |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 3 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 170 мм |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Вага | 0.09 кг |
| Об'єм | 0.0004 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
- Ціна: 1 600 ₴