Кабель D-Link DEM-CB300S 10-GbE SFP+ Direct Attach Cable, 3m
- Немає в наявності
- Код: ER_DEM-CB300S
2 029 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вид | кабель |
| Тип | Стековий |
| Призначення | Для комутаторів |
| Тип вхід | SFP+ |
| Тип вихід | SFP+ |
| Швидкість передачі даних | 10 Гбіт/с |
| Калібр дроту AWG | 30 |
| Сумісність | комутатори серій DGS-3420-XX і DGS-3620-XX |
Фізичні характеристики
| Форма перетину | Кругла |
| Довжина | 3 м |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 3 місяця |
Параметри упаковки
| Ширина | 260 мм |
| Висота | 280 мм |
| Довжина | 10 мм |
| Вага | 0.15 кг |
| Об'єм | 0.0007 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | D-link |
| Країна виробник | Тайвань |
- Ціна: 2 029 ₴