Кабель Digitus AK-460700-100-S
- Немає в наявності
- Код: ER_AK-460700-100-S
956 ₴
+380 (63) 647-00-35
підтримка/замовлення (Lifecell)повернення товару протягом 14 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики
| Вид | кабель |
| Тип | Інсталяційний |
| Призначення | для ТАЕ чи модульних (RJ-xx) систем |
| Екранування | Немає |
| Тип вхід | AWG26 |
| Тип вихід | AWG26 |
| Особливості | 4 жили |
| Калібр дроту AWG | 26 |
Фізичні характеристики
| Матеріал | Покритий міддю алюміній (ССА) |
| Форма перетину | Кругла |
| Довжина | 100 м бухта |
| Колір | чорний |
Гарантія
| Гарантія | 180 місяців |
Параметри упаковки
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 1.55 кг |
| Об'єм | 0.0027 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Digitus |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Кабель |
| Матеріал | Мідь |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 956 ₴