Бренд: Wanda
Модель: P6218
Застосування: мотопокришка
Розмір: 110 / 80-18
Індекс навантаження: 6PR TL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Wanda |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Мотоцикли/квадроцикли |
| Зовнішній діаметр шини | 18" |
| Посадковий діаметр шини | 18" |
| Сезонність шин | Всесезонні шини |
| Тип | Безкамерна "TL" |
| Ширина шини | 110 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 860 ₴
