
Вилка для велосипеда 29" AL 1-1/8 AM hydraulic lock out-шток-260мм хід-100мм під диск.торм. під ексцентрик SUNTOUR XCT 30-HLO-DS
3 900 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_FRK-29-371
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип: амортизаційна
Диаметр штока: 1 1/8'
Довжина штока: 260мм
Ход вилки: 100мм
Диаметр колеса: 29'
Тип гальма: дисковий
Матеріал: алюміній
Наявність локаута: з гідравлічним локаутом
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кріплення гальм | тільки Disc |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Амортизаційна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока | 1-1/8" |
| Довжина штока | 260 |
| Наявність регулювань | локаут |
| Тип вилки | Амортизаційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 900 ₴