
Вилка для велосипеда 29 "ST 1-1/8" AM з лок. disc шток-260мм хід-100мм FSD LJ644M
1 450 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_FRK-29-250
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Матеріал: Сталь
Діаметр колеса: 29"
Діаметр штоку вилки: 1-1/8'
Хід: 100 мм
Гальма: диск
Шток: 260 мм
Амортизація: так
Блокування: локаут
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Кріплення гальм | тільки Disc |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Амортизаційна |
| Хід вилки | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр штока | 1-1/8" |
| Наявність регулювань | локаут |
| Тип вилки | Амортизаційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴
