
Велосипед алюміній 24" Leon JUNIOR AM DD рама-12" чорний з червоним (матовий) 2024
15 010 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-LN-24-092
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед 24" Leon JUNIOR AM DD 2024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 7 до 12 років |
| Діаметр колеса/диска | 24" |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 12" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Хід вилки | 50 мм |
| Колір | Червоний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | Shunfeng SF-A210F, 32H Алюміній, пром, підшипник, ексцентрик |
| Конструкція вилки | Пружинно-еластомірна ZOOM |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 010 ₴