
Дитячий велосипед 16 Formula FLOWER PREMIUM рама-8.5" білий з рожевим та бірюзовим з багажником для ляльок з корзиною Pl з крилом
4 440 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FRK-16-210
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед сталь 16 Formula FLOWER PREMIUM рама-8.5" білий з рожевим та бірюзовим з багажником для кукол з кошиком Pl з крилом St 2024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 16" |
| Конструкція вилки | Жорстка |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 8.5" |
| Тип амортизації | Без амортизації |
| Тип велосипеда | Дитячий |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Вікова група | Від 5 до 8 років |
| Втулки | Сталь 14G 20H, гальмівна |
| Вынос | 1" З обмеженням повороту керма 130° (захист від падіння) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 440 ₴