бренд велосипеда: Leonвага велосипедиста: 70вилка: Амортизаційна, Сталь + Алюміній, ZOOM 386Aвинос: Алюмiнiй, довжина: 45 мм, ZOOM TDS-C342-8FOVЗ цим товаром купуютьРРЦ16599 грн.Ваша ціна296.94 $Залишок>20РРЦ17648 грн.Ваша ціна315.71 $Залишок>20РРЦ17648 грн.Ваша ціна315.71 $Залишок>20РРЦ19884 грн.Ваша ціна355.71 $Залишок>20РРЦ19884 грн.Ваша ціна355.71 $Залишок14РРЦ16599 грн.Ваша ціна296.94 $Залишок>20РРЦ16599 грн.Ваша ціна296.94 $Залишок>20РРЦ16599 грн.Ваша ціна296.94 $Залишок>20РРЦ11051 грн.Ваша ціна197.80 $Залишок13РРЦ10621 грн.Ваша ціна189.75 $Залишок20ХарактеристикиВелосипед AL 24" Leon JUNIOR DD CS рама-12" рожевий з малиновим 2025бренд велосипеда: Leonвага велосипедиста: 70вилка: Амортизаційна, Сталь + Алюміній, ZOOM 386Aвинос: Алюмiнiй, довжина: 45 мм, ZOOM TDS-C342-8FOVгарантія: 10 років на раму, 18 місяців на обладнаннярік: 2025діаметр колеса: 24задній перемикач: SHIMANO RD-TX800, 7-8 швидк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | Leon |
| Вилка | Амортизаційна, Сталь + Алюміній, ZOOM 386A |
| Вынос | 45 мм, ZOOM TDS-C342-8FOV |
| Гарантія | 10 років на раму, 18 місяців на обладнання |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 24 мм |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TX800, 7-8 скор. |
| вага велосипедиста | 70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 410 ₴






