
Велосипед алюміній 29 Formula ZEPHYR 1.0 AM HDD рама-21 червоно-сріблястий 2024
16 530 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-FR-29-268
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед алюміній 29 Formula ZEPHYR 1.0 AM HDD рама-21 червоно-сріблястий 2024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Конструкція вилки | Повітряна |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 21" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | Алюміній, пром, підшипники, 14G 36H |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 530 ₴





