бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8З цим товаром купуютьРРЦ7439 грн.Ваша ціна132.94 $Залишок0РРЦ7439 грн.Ваша ціна132.94 $Залишок>20РРЦ7439 грн.Ваша ціна132.94 $Залишок0РРЦ7439 грн.Ваша ціна132.94 $Залишок0РРЦ7439 грн.Ваша ціна132.94 $Залишок0РРЦ8041 грн.Ваша ціна143.53 $Залишок12РРЦ8041 грн.Ваша ціна143.53 $Залишок0РРЦ8041 грн.Ваша ціна143.53 $Залишок3РРЦ8041 грн.Ваша ціна143.53 $Залишок0РРЦ8041 грн.Ваша ціна143.53 $Залишок0ХарактеристикиВелосипед AL 29" SPACE PHAETON DD FR рама-20" синьо-зелений 2025бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8гарантія: 3 місяцірік: 2025діаметр колеса: 29задній перемикач: SHIMANO RD-TZ500, 7 швидк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Задній перемикач | SHIMANO RD-TZ500, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 660 ₴






