бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8З цим товаром купуютьРРЦ5979 грн.Ваша ціна103.00 $Залишок0РРЦ4601 грн.Ваша ціна77.78 $Залишок0РРЦ7515 грн.Ваша ціна123.44 $Залишок>20РРЦ7515 грн.Ваша ціна123.44 $Залишок4РРЦ7391 грн.Ваша ціна121.40 $Залишок0РРЦ7515 грн.Ваша ціна123.44 $Залишок0РРЦ9202 грн.Ваша ціна164.71 $Залишок>20РРЦ8600 грн.Ваша ціна154.12 $Залишок0РРЦ7391 грн.Ваша ціна121.40 $Залишок0РРЦ11438 грн.Ваша ціна204.70 $Залишок>20ХарактеристикиВелосипед AL 29" SPACE MERCURY DD FR рама-16" зелено-чорний 2025бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8гарантія: 3 місяцірік: 2025діаметр колеса: 29задній перемикач: RD-TZ50, 7 швидк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Задній перемикач | RD-TZ50, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 540 ₴






