Топовий гірський велосипед лінійки Leon, відмінно підійде для аматорських покатушок чи змагань. Модель випускається у двох ростовках, відмінно підійде на райдера зі зростанням від 173 до 195 см.
Зібраний на алюмінієвій рамі за технологією баттування та гідроформінгу, згодом байк має міцність і невелику вагу в 13.1 кг. Встановлено повітряно-олійну вилку Suntour RAIDON з чудовим ходом у 100 міліметрів, є регулювання відскоку та локаут блокування. Трансмісія 1х11 від бренду Microshift встановлена за сучасними мірками і має відмінне передатне число. Контроль швидкості порадують гідравлічні гальма Tektro, а накатом коліс промислові підшипники ARC з покришками Maxxis IKON.
На велосипеді є велика кількість бонок для встановлення фляготримачів, багажників, сумок та інших аксесуарів, особливо актуально для далеких або активних поїздок. _x000D_ _x000D_
Доступний для замовлення в нашому магазині з безкоштовною доставкою при повній передоплаті. Топовий велосипед, що зможе забезпечити круті емоції! Це те, що потрібно, щоб зняти стрес.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 13.4 кг |
| Рік випуску | 2022 |
| Діаметр колеса/диска | 29" |
| Задні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Кількість швидкостей | 11 |
| Конструкція вилки | Пружинно-масляна |
| Максимальна вага | 110 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий гідравлічні |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір рами | 21" |
| Стан | Новий |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Багажник | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 30 820 ₴
