
Велосипед алюміній 27.5" Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" чорний з червоним (матовий) 2024
19 070 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT_OPS-LN-27.5-167
+380 (63) 647-00-35
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Велосипед алюміній 27.5" Leon XC 80 AM Hydraulic lock out HDD рама-20" чорний з червоним (матовий) 2024
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEON |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Конструкція вилки | Пружинно-recreation |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 20" |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Хід вилки | 100 мм |
| Колір | Червоний |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання жорсткості вилки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Постійність | Нове |
| Втулки | ARC MT-001F, 32H алюміній, пром, підшипник |
| Тип амортизації | AM Hydraulic lock out |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19 070 ₴