Гірський велосипед Formula Thor 26" , рама 13" , синьо-зелений - велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування ґрунтовим і змішаним покриттям.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Thor
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: синьо-зелений
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 15.5 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 16 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Алюмінієвий сплав |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Синій |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴






