Гірський велосипед Formula Dragonfly 27.5", рама 15", помаранчевий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості, призначений для пересування та катання дорогами з нерівним покриттям.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Formula
- Модель: Dragonfly
- Діаметр коліс: 27.5"
- Розмір рами: 15"
- Колір: помаранчевий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Formula |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 17.35 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 27,5" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Передні гальма | Дисковий, механічний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 15" |
| Зріст велосипедиста | 150-170 |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Помаранчевий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 660 ₴
