бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8З цим товаром купуютьРРЦ11309 грн.Ваша ціна202.39 $Залишок0РРЦ11309 грн.Ваша ціна202.39 $Залишок>20РРЦ11309 грн.Ваша ціна202.39 $Залишок>20РРЦ11309 грн.Ваша ціна202.39 $Залишок4РРЦ11309 грн.Ваша ціна202.39 $Залишок0РРЦ11266 грн.Ваша ціна201.25 $Залишок20РРЦ11266 грн.Ваша ціна201.25 $Залишок>20РРЦ11266 грн.Ваша ціна201.25 $Залишок>20РРЦ11266 грн.Ваша ціна201.25 $Залишок0РРЦ11266 грн.Ваша ціна201.25 $Залишок>20ХарактеристикиВелосипед ST 29" SPACE MARS DD FR рама-18" рожево-білий 2025бренд велосипеда: SPACEвага велосипедиста: 100вилка: Амортизаційна, cталь, travel-100ммвинос: Алюмiнiй, довжина: 80 мм, MSA-M005-8гарантія: 3 місяцірік: 2025діаметр колеса: 29задній перемикач: RD-TZ50, 7 швидк.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Space |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд велосипеда | SPACE |
| Вилка | Амортизаційна, сталь, хід — 100 мм |
| Вынос | 80 мм, MSA-M005-8 |
| Гарантія | 3 місяці |
| Рік | 2025 |
| Діаметр колеса | 29 мм |
| Задній перемикач | RD-TZ50, 7 скор. |
| вага велосипедиста | 100 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 400 ₴






