Гірський велосипед Discovery Trek 26", рама 13", фіолетовий — велосипед для їзди по пересіченій місцевості з колесами 26 дюймів і рамою розміром 13 дюймів.
Основні характеристики:
- Тип: гірський велосипед
- Бренд: Discovery
- Модель: Trek
- Діаметр коліс: 26"
- Розмір рами: 13"
- Колір: фіолетовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Discovery |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 16.8 кг |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Рік випуску | 2025 |
| Діаметр колеса/диска | 26" |
| Задні гальма | Дисковий, механічний |
| Кількість швидкостей | 21 |
| Максимальна вага | 100 кг |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Стать | Унісекс |
| Розмір рами | 13" |
| Тип амортизації | Передній |
| Тип велосипеда | Гірський MTB |
| Форм фактор рами | Цілісна |
| Колір | Фіолетовий |
| Додаткові характеристики | |
| Підніжка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Рост велосипедиста | 135-160 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 309 ₴






